Russtic stila kāzas

rīkojam Rustic stila kāzas

Rustic stils

Rustic stila kāzas izvēlas rīkot gados jauni pāri. Un vienmēr tās tiek rīkotas vasarā, pie dabas: lauku sētā, šķūņos vai klajā laukā. Bieži vien Rustic stila līgavas tērps ir vienkārša lina kleitiņa un greznu augstpapēžu kurpju vietā - auduma sandalītes. Par Rustic stila kāzu ceremonijas vietu tiek izraudzītas skaista pļava, mežmala vai upes krasts. Līvas pušķis tiek veidots no pļavas ziediem.

Kāzu ielūgumi

Rustic kāzu ielūgumu dizains ir atturīgi elegants. Tajā tiek izmantoti tādi paši dekoru elementi, kādi ir uz galdiem un dekorējot Rustic stila kāzu norises telpu vai ceremonijas vietu. Rustic stila kāzu ielūgumu krāsas tiek "ņemtas" no dabas. Tie ir visi brūnie toņi, smilšu krāsa, ivory, arī balts un melns. Kā papildus elementi tiek izmantoti maisa audums, lina striķīši, kokvilnas mežģīnes.

kāzu ielūgumi dizains druka

Kāzu dekori

Rīkojot Rustic stila kāzas, tiek izmantots daudz sveces, dabas materiāli (koks, akmens), dabīgais tekstils. Tāpat Rustic stila neatņemama daļa ir stikla trauki (burciņas, vāzītes) un kokvilnas mežģīnes. Arī salmu ķīpas! Itin bieži Rustic stila kāzās salmu ķīpas tiek izmantotas krēslu vietā izbraukuma ceremonijas laikā.

Kāzu torte

Rustic stila kāzu torte ir ļoti vienkārša dizaina. Parasti tās ir tā saucamās "plikās tortes", kas nav  apvilktas ar mastiku vai dekorētas ar milzīgiem sviesta krēma ziediem. Kā biskvīts tiek izvēlēts baltais šifona, šokolādes, burkānu. Pildījumā var sajust brūkleņu vai šokolādes musu.

Kur pasūtīt kāzu torti?
Līgavas tēls

Līgavas tēls

Rustic stila līgavas kāzu  kleita ir vienkārša, brīvi krītoša. Lielākoties ivory tonī. Tā šūta no dabīgiem audumiem (lins, zīds), var arī izmantot mežģīnes. Itin  bieži kā papildus elementi ap vidukli tiek apsietas dekoratīvas jostas vai lentes. Plīvuru var aizstāt ar skaistu ziedu vainagu. Rustic stila līgavas make-up nav uzkrītošs, tiek izmantoti zemes toņi.  

Mēs esam profesionāļi! Mēs rīkojam kāzas jau vairāk nekā 15 gadus! Mūsu komandā ir lieliskākie dekoratori, labākie fotogrāfi un jautrākie muzikanti!

Un saņem atlaidi -15% foto pakalpojumiem

Mēs piepildām ikviena jaunā pāra sapni!  

Mūsu komandā ir vislabākie mākslinieki, dizaineri un floristi, kas palīdzēs realizēt pat vistrakākās idejas! Mēs nodrošinām VIP klases servisu ne tikai Latvijā, bet arī citā pasaules malā!