Izvēlne

Privātuma politika

Mainso Marketing, SIA vāc datus par savas tīmekļa vietnes apmeklētājiem, lai saprastu, cik noderīga ir tīmekļa vietne un kā to varētu uzlabot.

Mainso Marketing, SIA datu vākšanas praksi nosaka šī Privātuma politika, kas ietver sīku informāciju par to, kādus datus Mainso Marketing, SIA vāc, kā tos izmanto un kurš tiem piekļūst.

Jums ir tiesības kontrolēt Jūsu privātumu, un Mainso Marketing, SIA to ļoti respektē. Mums ļoti svarīgi spēt palīdzēt Jums izmantot šīs tiesības, šim nolūkam tālāk ir norādīta sīkāka informācija.

Izlasiet šo Privātuma politiku un sazinieties ar Mainso Marketing, SIA, ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai komentāri.

Jūsu datu pārzinis

Mainso Marketing, SIA ir Jūsu personas datu pārzinis.

Ar Mainso Marketing, SIA var sazināties pa e-pastu: datuaizsardziba@sweetevents.lv

Mainso Marketing, SIA vāktie un izmantotie dati

Tīmekļa vietnes pārlūkošanas statistika

Mainso Marketing, SIA laiku pa laikam uzlabo savu tīmekļa vietni ar mērķi atvieglot tās lietošanu. Šajā nolūkā Mainso Marketing, SIA ir jāzina, kāda informācija ir vissvarīgākā vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi ienāk, kādu pārlūkprogrammu un ierīci viņi izmanto, kādu saturu visbiežāk lasa, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, kā arī cita statistiska informācija.

Mainso Marketing, SIA vāc šo informāciju, izmantojot automatizētu rīku Google Analytics vai līdzīgu, kas ļauj Mainso Marketing, SIA reģistrēt un analizēt, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni.

Uzzināt vairāk par to, kā darbojas Google Analytics un kādu informāciju tā ļauj vākt un analizēt, Jūs varat –

https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800.

Mainso Marketing, SIA izmanto šos datus savās tiesiskajās interesēs kā uzņēmums, lai uzlabotu izpratni par vietnes apmeklētāju vajadzībām un kam viņi dod priekšroku, lai sniegtu labākus pakalpojumus un uzlabotu pieejamību Mainso Marketing, SIA publiskotajai informācijai.

Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt Jūsu datu vākšanu Google Analytics, kā aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Lietotāja profila Dati

Reģistrējoties portālā obligātie dati (aizpildāmie lauki) ir lietotāja vārds, e-pasts un dzimums. E-pasta adrese ir nepieciešama, lai nepieciešamības gadījumā būtu iespējama paroles atjaunošana vai arī komunikācijai, piemēram, gadījumā, ja piedalieties konkursā. Pārējie dati, tajā skaitā bērna profila pievienošana ir neobligāti.

Ja Jūs esat reģistrējies tīmekļa vietnē, esat noformējis savu profilu un piekritis jaunumu saņemšanai, vai citādi esat Mainso Marketing, SIA sniedzis savu kontaktinformāciju, Mainso Marketing, SIA var nosūtīt Jums jaunumus, ziņas, informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem, kas varētu būt Jums interesanti.

Klientiem un visiem interesentiem, kuri vēlas saņemt Mainso Marketing, SIA ziņojumus pa e-pastu, Mainso Marketing, SIA sūta informāciju par mūsu jaunākajiem piedāvājumiem un citu informāciju. Šajā procesā Mainso Marketing, SIA ievēro privātuma politiku, kura ir sagatavota Jūsu privātuma interešu aizsardzībai.

Šī politika nosaka, kādus datus Mainso Marketing, SIA vāc par Jums mārketinga saziņas nolūkā, kā Mainso Marketing, SIA tos izmanto un kam Mainso Marketing, SIA atklāj šos datus.

Mainso Marketing, SIA sūta mārketinga informāciju pa e-pastu vai telefoniski un cenšas ierobežot saņēmēju skaitu tikai ar tām personām, kurām ziņojums tiešām būs interesants.

Tiklīdz Mainso Marketing, SIA nosūta ziņu, Mainso Marketing, SIA var vākt statistikas datus par to, ko Jūs darāt ar šo ziņu, proti, vai Jūs atverat šo ziņu, atverat saites, kādu ierīci Jūs izmantojat un kādas ir tās tehniskās īpašības. To Mainso Marketing, SIA dara, sekojot saglabātajai informācijai par Jūsu piekļuvi Mainso Marketing, SIA tīmekļa vietnei vai ar sīkdatņu palīdzību (ja Jūs piekrītat).

Kad Jūs esat izveidojis savu profilu un piekritis jaunumu saņemšanai Mainso Marketing, SIA vietnē, Mainso Marketing, SIA izmanto Jūsu datus uz Jūsu piekrišanas pamata.

Reģistrācijas žurnāls

Serveris, kurā izvietota Mainso Marketing, SIA tīmekļa vietne, arī var reģistrēt Jūsu nosūtītos pieprasījumus (Jūsu atvērtās tīmekļa adreses, Jūsu izmantotā ierīce un pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves laiks). Šie dati tiek izmantoti tikai tehniskajiem nolūkiem: lai nodrošinātu tīmekļa vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus.
Tādu datu vākšanas un izmantošanas pamats ir Mainso Marketing, SIA tiesiskā interese nodrošināt Mainso Marketing, SIA tīmekļa vietnes tehnisku pieejamību un drošību.

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.

MAINSO MARKETING, SIA izmanto sīkdatnes?

Mainso Marketing, SIA tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu sistēmas darbību, vāktu statistikas datus par vietnes apmeklētāju IP adresēm un pārlūkošanas informāciju, apmeklētajām tīmekļa vietnēm vai laiku, ko vietnes lietotāji pavada interneta vietnēs, un ļautu tīmekļa vietnei atcerēties vietnes lietotāju izmantoto sistēmu un izvēli.

Sīkdatnes ļauj Mainso Marketing, SIA sekot līdzi tīmekļa vietnes datplūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar tīmekļa vietni – Mainso Marketing, SIA izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu apmeklētāju pieredzi. Šīs sīkdatnes saglabā un izmanto Google Analytics, Gemius Audience un Facebook pixel rīki.

Sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē tikai tad, ja Jūs piekrītat (ja vien sīkdatnes nav vajadzīgas tīmekļa vietnes tehniskai funkcionēšanai). Tomēr jāņem vērā, ka, ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, tīmekļa vietnes atsevišķas funkcijas var nefunkcionēt pienācīgi vai nestrādāt vispār.

Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Mainso Marketing, SIA tiesiskā interese nodrošināt tīmekļa vietnes tehnisko funkcionalitāti. Tam, ka sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos Jūsu izvēli vai statistikas nolūkā, tiesiskais pamats ir Jūsu piekrišana.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles – sīkāku informāciju skatīt http://www.youronlinechoices.com/. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un Jūs varat noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā Jums ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad Jūs apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Cik ilgi MAINSO MARKETING, SIA uzglabā personas datus?

Jūsu kontaktinformācija tiks glabāta un apstrādāta mārketinga nolūkā, kamēr Jūs izmantojat Mainso Marketing, SIA mājaslapu.

Personas dati, kas tiek izmantoti mārketinga nolūkā, tiek glabāti un apstrādāti, līdz Jūs atsaucat savu piekrišanu un atsakāties no lietotāja profila izmantošanas, bet ne ilgāk kā divus gadus pēc Jūsu pēdējās darbības ar savu profilu vai juridisku saistību izbeigšanās starp Jums un Mainso Marketing, SIA, atkarībā no tā, kurš no šiem termiņiem iestājas pēdējais.

Cik ilgi MAINSO MARKETING, SIA uzglabā statistikas datus?

Mainso Marketing, SIA izmanto vāktos statistikas datus analīzes nolūkā trīs gadus.

Sīkdatnes ir parasti derīgas īsāku termiņu (dienu, nedēļu vai mēnesi), dažos gadījumos tās ir derīgas vienu gadu.

Profilēšana

Mainso Marketing, SIA var izmantot tīmekļa vietnes apmeklējumu statistikas datus, lai analizētu Mainso Marketing, SIA apmeklētāju tendences un demogrāfiju, bet Mainso Marketing, SIA nepiešķir katram apmeklētājam individuālu profilu. Jūs personiski varat izveidot savu profilu, lai pilnīgāk un ērtāk izmatotu mājaslapā izvietoto informāciju un pakalpojumus.

Jūsu personas datus var atklāt

  • Mainso Marketing, SIA darbiniekiem, kuri sazinās ar Jums un kuri ir atbildīgi par vietnes darbību un mārketingu;
  • trešajām personām, kas sniedz Mainso Marketing, SIA, informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, audita uzņēmumiem;
  • citos likumos paredzētajos gadījumos.

Statistikas datiem par tīmekļa vietnes apmeklētājiem var piekļūt Mainso Marketing, SIA darbinieki no Mainso Marketing, SIA mārketinga, pārdošanas un IT nodaļas, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi un tīmekļa vietnes uzlabošanu.

Mainso Marketing, SIA sadarbības partneriem, kuri nodrošina tīmekļa vietnes satura pārvaldes rīkus vai apkalpo tīmekļa vietni, var būt piekļuve datubāzēm un tehniskajiem žurnālfailiem.

Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem. Google Inc. ir pievienojusies ES-ASV Privātuma aizsardzības principiem, ES–ASV Privātuma aizsardzības sarakstam, kas apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES pieprasītos privātuma standartus. Šim pakalpojumu sniedzējam ir piemērojamas arī līgumiskās saistības, kas paredzētas privātuma nodrošināšanai (pieejamas šeit – https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html).

Jūsu tiesības un kā tās izmantot

Jūs varat piekļūt saviem personas datiem tieši savā profilā vai sazinoties ar Mainso Marketing, SIA pa e-pastu datuaizsardziba@sweetevents.lv. Jūs varat īstenot savas tiesības:

  • pieprasīt piekļūt Jūsu personas datiem;
  • pieprasīt labot Jūsu personas datus;
  • pieprasīt dzēst Jūsu personas datus;
  • atsaukt piekrišanu Jūsu personas datu apstrādei, ja šāda prasība ir piemērojama.

Jums var būt tiesības pieprasīt ierobežot Jūsu personas datu apstrādi vai iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi.

Ja personas dati tiek dzēsti pēc Jūsu lūguma, Mainso Marketing, SIA saglabās tikai tādas informācijas kopiju, kas ir vajadzīga, lai izpildītu valsts iestāžu rīkojumus, aizsargātu Mainso Marketing, SIA vai trešo personu tiesiskās intereses, risinātu strīdus, novērstu problēmas vai izpildītu jebkādu līgumu, ko Jūs esat noslēdzis ar Mainso Marketing, SIA.

Jūs varat atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai šeit:

Tiesības iesniegt sūdzību

Ja Jums šķiet, ka Jūsu privātuma tiesības ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību ES iestādei atbilstoši Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai.