Kāzas

kāzu organizatora pakalpojumi

Piepildām sapņus!

Mēs piepildām ikviena jaunā pāra sapni! Neraugoties cik liels ir kāzu budžets, kur Jūs dzīvojat un kur vēlaties svinēt kāzas - skaistā lauku sētā, lepnā restorānā jūras krastā vai greznā pilī. Tepat Latvijā vai - ārzemēs! Mēs lepojamies, ka mūsu komandā ir vieni no labākajiem dekoratoriem un floristiem Latvijā, kas mums palīdz realizēt pat vistrakākās idejas! Mums ir sadarbības līgumi ar skaistākajām kāzu norises vietām pilsētā un ārpus tās. Un mēs varam nodrošināt 5* Luxury servisu arī ikvienā citā pasaules vietā ne tikai Latvijā! Mēs būsim kopā ar jums no mūsu pirmā tikšanās brīža līdz mirklim, kad nodosim jums rokās kāzu fotogrāfijas!

Tikai labākais!

Mēs ņemam vēra katra pāra tradīcijas, vēlmes, personību un raksturu! Mūsu radošā profesionāļu komanda: izveidos jūsu sapņu kāzu stilistiku, atradīs ceremonijas un svinību norises vietu, palīdzēs ar dekorāciju izvēli, izvēlēsies labāko kāzu vadītāju, muzikantus, fotogrāfu un video operatoru, atlasīs oriģinālāko papīra darba dizaineru jūsu kāzu ielūgumiem, galda un pateicības kartēm, sniegs konsultācijas visos jautājumos, kas saistīti ar kāzu organizēšanu. Rīkojot kāzas, mēs neaizmirstam arī par mazajiem svētku viesiem - bērniem.

cik izmaksā kāzu organizatora pakalpojumi?
kāzu dekori, kāzu fotogrāfs

izbraukuma ceremonija, kāzu svinību vietas

Kopā ar jauno pāri mēs izstrādājam kāzu stilistiku, izvēlamies dekorus, art-elementus un ziedus, lai kāzu kopējā koncepcija būtu skaistā, vienotā stilā un krāsu toņos; lai izceltu jaunā pāra individualitāti un kāzu viesiem radītu neatkārtojamu, maģisku svētku atmosfēru! Mēs nebaidāmies no drošiem lēmumiem un eksperimentiem! Izvēlamies arī neparastu krāsu gammu un izmantojam ļoti daudz gaismas elementu, lai pārvērš Jūsu kāzas īstā, skaistā šovā. Esam piedalījušies visdažādākajos projektos, un ikviens no tiem ir unikāls! Ceremonija zem zvaigžņotajām debesīm, boho chic un rustic stila kāzas, klasiskās kāzas „Vienos ziedos” u.c. Esam uzstādījuši dekorus gan iekštelpā, gan arī brīvā dabā.

Individuāla pieeja, ieklausīšanās & savstarpēja uzticēšanās – tā ir aģentūras Sweet Events profesionālā komanda!

Maira Ādmine

Sadarbība ar medijiem

Lielākais Kāzu izdevums Latvijā – žurnāls “Precos”

Kāzu portāls www.ligavam.lv

Lielākais Kāzu izdevums Latvijā – žurnāls “Precos”

Kāzu portāls www.precos.lv