Izvēlne

Classic stila kāzas

kāzu organizatori cenas

Classic stila kāzas

Classic stila kāzas - tās bija, ir un būs modē vienmēr! Kāzu aģentūrai Sweet Events ir liela pieredze rīkot Classic stila kāzas, jo šo kāzu stilu izvēlas apmēram puse no visiem jaunajiem pāriem. Classic stila kāzām vislabāk būs piemērotas gaišas un plašas telpas, ar augstiem griestiem.  Classic stila kāzas vēlams rīkot elegantā viesnīcā, kur telpās ir mīkstais grīdas klājumu (nevis flīzes). Kā obligāts: Classic stila kāzās visas ir jābūt vienotā stilā: ielūgumiem, dekoriem, līgavas pušķim, kāzu tortei!

Kāzu dekori

Mūsu kāzu dekoratori ieteiks jaunajam pārim visskaistākās Classic stila kāzu dekorācijas. Pēc jaunā pāra vēlmes kāzu dekori var būt gan no dzīvajiem ziediem, gan ziedu kompozīcijām no zīda ziediem. Classic stila kāzu dekoros tiek izmantoti: maigi pasteļtoņi, šampānieša tonis, krēmkrāsa, sudrabkrāsa, ledus vēsais tonis. Kā arī daudz spoguļu, sveces un drapērijas!  Classic kāzu dekorus raksturo:  vieglums, mērenība, izsmalcinātība un nevainojamība.

kāzu dekorators
kāzu ielūgumi

Kāzu ielūgumi

Kāzu ielūgumi ir pirmais, kas iepazīstina kāzu viesus ar kāzu stilu, norises vietu un ģērbšanās stilu. Classic stila kāzu ielūgumu dizainā pārsvarā tiek izmantots minimālisms un balta krāsa. Ir pieļaujami arī maigi pasteļtoņi: bēša, maigi rozā, gaiši zila, krēmīga krāsa. Minētām krāsām un toņiem var pievienot nelielus akcentus zelta vai sudraba krāsā. Ir pieņemts, ka kāzu ielūgumus sūta divus mēnešus pirms kāzu norises datuma. Taču ir eleganti un sirsnīgi, ja kāzu ielūgumus jaunais pāris kāzu viesiem pasniedz personīgi. Klasiskajiem kāzu ielūgumiem izvēlieties vienkāršu, minimālu dizainu.

Kādas ir kāzu aģentūras izmaksas?

Kāzu aģentūras izmaksas apmēru nosaka katra kāzu aģentūra atsevišķi. Pasaulē pieņemtas divu veidu kāzu aģentūras komisijas: fiksētā komisija vai procenti no kopējā kāzu budžeta. Pirmā - fiksētā kāzu aģentūras komisija - ir konkrēta summa, neraugoties uz kopējo kāzu budžetu. Tā var būt, piemēram, 500 EUR vai  3000 EUR. Otrā kāzu aģentūras izmaksa tiek aprēķināta no kopējā kāzu budžeta. Un parasti tie ir 10% no kāzu budžeta. Taču ir arī kāzu aģentūras, kuras kāzu aģentūras izmaksas aprēķina pēc stundu darba. Mūsu - Sweet Events - kāzu aģentūras komisija parasti ir 5-10% no kopējās kāzu tāmes.

Cik liela ir kāzu aģentūras komisija
Kur pasūtīt līgavas pušķi

Līgavas pušķis

Kādus ziedus izvēlēties līgavas ziedu pušķim? Classic kāzu stila līgavas ziedu pušķim ir jāizvēlas balti ziedi vai maigas pasteļkrāsas ziedi: peonijas, rozes, frēzijas, orhidejas, krizantēmas, lilijas, kallas, sniegpulkstenītes, jasmīns. Mūsu dekoratori un dizaineri palīdzēs Jums tos izvēlēsies.  Mēs iesakām pasūtīt vidēja vai maza izmēra līgavas ziedu pušķis. Lielu ziedu pušķi līgavai būs grūti noturēt rokās visu dienu. Turklāt liels līgavas ziedu pušķis var aizklāt skaisto līgavas kleitu. Līgavas ziedu pušķim noteikti būtu jābūt vienotam ar kāzu dekoriem.  

Mēs esam profesionāļi! Mēs rīkojam kāzas jau vairāk nekā 15 gadus! Mūsu komandā ir lieliskākie dekoratori, labākie fotogrāfi un jautrākie muzikanti!

Pieteikties uz pirmo bezmaksas tikšanos!

Mēs piepildām ikviena jaunā pāra sapni!

Mūsu komandā ir vislabākie mākslinieki, dizaineri un floristi, kas palīdzēs realizēt pat vistrakākās idejas! Mēs nodrošinām VIP klases servisu ne tikai Latvijā, bet arī citā pasaules malā!